SPA pasimatymas

Ritualas DVIEM „SPA pasimatymas“

1 val. 40 min.
€ 189

Susitikite SPA pasimatyme. Sukūrėme malonumų ritualą DVIEM, kuris ne tik palepins Jūsų kūnus, bet ir leis pabėgti nuo kasdienybės.

SPA pasimatymą sudaro:
Energizuojantis viso kūno masažas su raudonojo vyno kremu | 60 min.

Energizuojantis masažas yra stipresnis ir intensyvesnis, jo metu meistras naudoja vidutinio stiprumo, greitus bei gilius masažo judesius. Tonizuojantis raudonojo vyno kremas, kuriame gausu peptidų, vitaminų, polifenolių, daro odą švelnią ir lygią, atstato jos elastingumą, suteikia švytėjimo.

Gaivinantis veido masažas | 20 min.

Veido masažas padeda išlaikyti veido odą elastingą, išlyginti smulkias raukšleles, atgaivinti pavargusią veido odą bei pagerinti jos tonusą. Po veido masažo oda tampa stangrenė, skaistesnė, atrodo jauniau.

Skaistinanti lakštinė šilauogių veido kaukė | uždedama taškinio galvos masažo metu

Kad sustiprintume veido masažo naudą, galvos masažo metu Jūsų veido odą palepinsime lakštine kauke. Šilauogių ekstrakte yra gausu mineralų bei vitaminų, stiprinančių ir atgaivinančių odą.

Taškinis galvos masažas | 20 min.

Taškinis galvos masažas padeda atsipalaiduoti, pajusti lengvumą, suteikia naujų jėgų.  Masažo meistras pirštais spaudžia, sukamaisiais bei glostomaisiais judesiais veikia tam tikrus taškus galvos srityje.

 

Procedūras dviem atlieka du masažo meistrai tuo pačiu metu vienoje patalpoje.