Sušildyk žiemą

Sezoninis SPA pasiūlymas „Sušildyk žiemą“ DVIEM

1 val. 25 min.
€ 138 € 198

Kviečiame sušildyti savo kūną, atsipalaiduoti ir pasimėgauti jaukiais ir šiltais žiemos aromatais. Paruošėme žiemos sezonui itin tinkantį ritualą:

Šildanti vonelė pėdoms su jūros druska | 10 min.

Vienas maloniausių potyrių – iš žiemos žvarbos sušilti pamerkus savo pėdas į šilto vandens vonelę. Ši procedūra kartu suminkština pėdų odą ir sumažina nuovargio ir sunkumo pojūčius kojose.

Kūno šveitimas su vitaminų šveitikliu | 20 min.

Šveitimas atnaujina ir atgaivina kūno odą, tad ji tampa lygi ir švelni. Vitaminų ir mineralų, išgaunamų iš natūralių aliejų, gausa sudrėkins ir pamaitins Jūsų odą. Vitaminų šveitiklyje esantys natūralūs igredientai, omega-3 ir omega-6 nesočiosios riebalų rūgštys ir vertingų medžiagų kompleksas, veikdami kartu, nuostabiai puoselėja odą.

Atpalaiduojantis viso kūno masažas su šiltu šaltalankių aliejumi | 45 min.

Šaltalankis yra vadinamas aukso vertės augalu, nuo seno yra vertinamas kaip grožio ir jaunystės eliksyras. Šaltalankių aliejus pasižymi stipriu odos atstatymo efektu, turi priešuždegiminių ir antimikrobinių savybių. Atpalaiduojančio masažo metu masažo meistras naudoja lėtus, plačius bei švelnius glostomuosius judesius.

Taškinis pėdų arba galvos masažas pasirinktinai | 10 min.

Ritualo užbaigimui pasirinkite Jums labiau patinkantį masažą – taškinį pėdų arba galvos.

Pėdų masažo metu yra stimuliuojami net 27 taškai, turintys įtakos visam kūnui. Masažo metu naudojami pasyvaus tempimo bei spaudimo judesiai.

Galvos masažas itin tinka kenčiantiems nuo galvos skausmų, turintiems kraujotakos sutrikimų, dirbantiems sėdimą darbą. Masažo metu sukamaisiais ir glostomaisiais judesiais veikiami tam tikri taškai galvos srityje.

Nurodytas bendras procedūrų laikas, įskaitant laiką duše, Jūsų pasiruošimą kitai procedūrai.


Sezoninius SPA pasiūlymus Jums sukuriame keturis kartus per metus – pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą. Pasiūlymo galiojimas sutampa su kalendoriniu metų laiku – pavasario nuo kovo 1 dienos iki gegužės 31 dienos, vasaros nuo birželio 1 dienos iki rugpjūčio 31 dienos, rudens nuo rugsėjo 1 dienos iki lapkričio 30 dienos, žiemos nuo gruodžio 1 dienos iki vasario 28/29 dienos.

Jei įsigyjate ar gavote dovanų kuponą sezoniniam SPA pasiūlymui, Jums atliksime apsilankymo metu galiojantį sezoninį SPA pasiūlymą. Pavyzdžiui, kupone įrašytas rudens sezoninis pasiūlymas, o SPA centre lankotės vasarą, tad Jums atliksime vasaros sezoninį SPA ritualą.