Tailando svajonė

SPA rinkinys „Tailando svajonė“ DVIEM

2 val.
€ 169

SPA rinkinys „Tailando svajonė“ leis Jums pasijusti lyg atostogautumėte Tailande ir mėgautumėtės tradicinėmis tajų SPA procedūromis. Kviečiame į SPA kelionę!

SPA procedūrų rinkinį porai sudaro:
Kubilas su citrusinių vaisių putomis dviem | 30 min.

Maudynės šiltame aromatingame kubile nuramins Jūsų kūną, atpalaiduos įsitempusius raumenis, pašalins kūne susikaupusią įtampą bei paruoš organizmą tolimesnėms procedūroms.

Tailandietiškas kūno šveitimas Jai | 30 min.

Šveitimas paruoš Jūsų kūną masažui,  tai – priežiūros procedūra odai ir teigiamos emocijos dvasiai. Jus sužavės rytietiškas aromatas, o naudingos medžiagos sudrėkins ir pamaitins Jūsų odą.

Imbierinis kūno šveitimas Jam | 30 min.

Kūno šveitimas yra ypatingas tuo, kad po jo oda tampa pastebimai skaistesnė, elastingesnė ir atjaunėjusi. Šildantis ir antiseptiškai veikiantis imbieras efektyviai atpalaiduoja raumenis, mažina susikaustymą juose ir skatina bendrą organizmo atsipalaidavimą.

Aromaterapinis masažas Jai | 60 min.

Aromaterapinio masažo metu meistras naudoja ypatingą ištisinių judesių kombinaciją, o eterinis aliejus įsiskverbia į odą ir pagerina kraujo apytaką, tuo pačiu metu įkvepiami aromatai, veikdami centrinę nervų sistemą, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia fizinių bei dvasinių jėgų.

Tailando aliejaus masažas Jam | 60 min.

Tailando aliejaus masažas – tai giliai atpalaiduojantis viso kūno masažas, kurio metu profesionalūs mūsų SPA meistrai iš Tailando naudoja tvirtus ir gilius masažo judesius.

 

Procedūras dviem atlieka du masažuotojai tuo pačiu metu vienoje patalpoje. Nurodytas bendras procedūrų laikas, įskaitant laiką duše, Jūsų pasiruošimą kitai procedūrai.