Apie mus

Mūsų SPA centruose Jūs, mieli svečiai, kaskart pasijusite lyg tikroje rytietiškų pojūčių oazėje – atsipalaiduosite, pamiršite kasdienius rūpesčius, pasinersite į malonumų jūrą, pailsėsite ir pasikrausite energijos. Laukiame Jūsų.

East Island SPA pradžia – kelionė po Aziją, kurioje itin sužavėjo egzotika, kultūra, papročiai ir gausybėje SPA centrų teikiamos masažo paslaugos. Taip gimė noras, kad ši rytietiška harmonija, kūno ir dvasios pusiausvyra atkeliautų ir į Lietuvą bei suteiktų darnos mūsų nuolat skubančioje aplinkoje.

Pirmieji East Island SPA centrai Vilniuje ir Druskininkuose duris atvėrė 2005-aisiais metais. Pradžioje mūsų SPA centruose dirbo meistrai iš Tailando, po kurio laiko pasirinkome atstovauti keturioms Rytų šalims ir jų masažų kultūroms – Kambodžos, Balio salos, Indijos ir Tailando. SPA centrus nuo pat pradžių kūrėme taip, kad jie maksimaliai viskuo atspindėtų Rytų kultūrą – tiek autentiškais masažais, kuriuos atlieka būtent tos šalies masažo meistrai, tiek interjeru, muzika, kvapais, visa Rytų šalių filosofija.

Siekiame, kad autentiškomis SPA procedūromis mūsų svečiai galėtų mėgautis visoje Lietuvoje. 2017-aisiais atidarėme SPA centrą Kaune, 2021-aisiais – Klaipėdoje, o 2023-aisiais jau antrąjį SPA centrą Vilniuje. Esame didžiausias dienos SPA tinklas Lietuvoje.

Itin didelį dėmesį skiriame savo svečių aptarnavimo kokybei – siekiame, kad nuo pirmos iki paskutinės akimirkos mūsų SPA centruose jaustumėtės patogiai, jaukiai, gautumėte aukščiausios kokybės ir autentiškas paslaugas.

Tikra
rytietiškų
pojūčių oazė

Į šūkį sudėjome visą savo filosofiją:

Tikra – viskas, ką rasite pas mus, yra autentiška ir tikra: iš atstovaujamų šalių atvykę profesionalūs masažo meistrai, autentiškas interjeras, specialiai sukurta autorinė muzika, tik aukščiausios kokybės natūralūs produktai ir daug kitų detalių.

Rytietiškų – nuo seno mus, europiečius, žavi ir traukia Rytai su savo egzotika, kultūra, papročiais ir mokymais, kurie kardinaliai skiriasi nuo mūsų. Todėl mes pasirūpinome, kad Rytai atkeliautų pas mus ir suteiktų darnos mūsų skubančioje kasdienybėje.

Pojūčių – tinkamai gyvenimo kokybei yra svarbus tiek poilsis, tiek rūpestis savo kūnu, labai svarbu palepinti save ir tinkamai pailsėti po įtempto darbo grafiko.

Oazė – tai savotiška rytietiško SPA ambasada mūsų šiaurietiškame krašte ir mums rūpi, kad kiekvienas Jūsų asmeniškai patirtumėte Rytų harmoniją.

 

Atstovaujamos Rytų šalys

Tik pas mus galite išbandyti net keturių Rytų kultūrų masažus, kuriuos atlieka iš Kambodžos, Balio, Indijos, Tailando atvykę profesionalūs masažo meistrai. Niekas Jums taip gerai neatskleis tradicinio masažo subtilybių, kaip iš tos šalies atvykęs, toje šalyje masažo subtilybių išmokęs sertifikuotas masažo meistras.

 

Kambodžos meistrų masažai išsiskiria akupresūros masažo technika, kai spaudžiami tam tikri kūno taškai. Masažo metu kiekvienas raumuo išjudinamas, todėl po masažo pasijusite itin gerai.

Balio meistrų masažuose derinami tiek stiprūs, tiek silpni masažo judesiai. Masažo metu siekiame atpalaiduoti įsitempusius raumenis.

Indijos meistrų masažai geriausiai žinomi kaip ajurvediniai. Jų metu taikomos įvairios masažo technikos: klasikinė, taškinė ir kitos. Tai unikalūs masažai kūnui, protui ir sąmonei harmonizuoti.

Tailando meistrų masažai yra įvairūs, skirtingi, bet visi suteikia malonios ramybės ir palaimos pojūtį. Tailando meistrų masažo judesiai yra tvirti ir gilūs.

Didžiausias
dienos SPA
tinklas Lietuvoje

Mūsų SPA centrus rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose – esame didžiausias dienos SPA tinklas Lietuvoje.

Siekiame, kad mūsų paslaugomis svečiai patogiai galėtų naudotis visoje Lietuvoje. Užtikriname, kad visuose mūsų SPA centruose Jūsų lauks nepriekaištingas aptarnavimas, profesionalūs masažo meistrai, gausus paslaugų pasirinkimas, jauki rytietiška aplinka.

Jei turite masažų abonementą, juo galite naudotis bet kuriame mūsų SPA centre. Jei norite pradžiuginti artimuosius ar draugus SPA dovana, mūsų dovanų kuponai galioja visuose SPA centruose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose.