Tailandietiškas refleksinis kojų masažas

Tailandietiškas kojų masažas

45 min.
€ 51
Tailandietiškas refleksinis kojų masažas (dar žinomas kaip tajų refleksologija) yra daug daugiau nei įprastas kojų masažas! Be atpalaiduojančio ir energijos suteikiančio pėdų ir blauzdų masažo, kartu atliekame ir lengvą akupresūrą, kuri veikia visą Jūsų kūną.

Pagal kinų mediciną, mūsų kūne yra 10 pagrindinių energijos linijų, kurios veikia kaip chi tekėjimo kelias. Tailandietiškame refleksiniame kojų masaže šios energijos linijos yra  vadinamos Sen linijomis. Šio masažo metu taškai palei Sen linijas švelniai ir metodiškai stimuliuojami, taip siekiant sustiprinti arba atkurti laisvą energijos srautą. Kojų paduose kiekvienas organas turi savo zoną arba tašką. Spaudžiant nykščiais ir giliai masažuojant šias vietas yra gerinama organizmo kraujotaka ir energijos srautų judėjimas į gyvybiškai svarbius kūno organus.

Profesionalūs mūsų SPA meistrai iš Rytų tam tikroms pėdų sritims stimuliuoti naudoja rankas ir medines tajų masažo lazdeles, taip išlaisvina užblokuotą energiją daugelyje kūno Sen linijų.

Masažą atliekame su natūraliu bekvapiu aliejumi.