Tradicinis Tailando masažas

Tradicinis Tailando masažas

60 min.
€ 65
Tradicinį Tailando masažą atliekame ant čiužinio, jo metu nenaudojame aliejaus. Masažo metu  mūsų svečias dėvi laisvus, judesių nevaržančius rūbus – specialią mūsų SPA pižamą.

Tradicinio Tailando masažo nauda yra pagrįsta iš Indijos kilusios Ajurvedos principais. Šio masažo metu naudojame akupresūrą ir pagalbines jogos pozas, kad sureguliuotume Jūsų kūno energijos linijas. Profesionalus mūsų SPA meistras iš Tailando masažą pradeda nuo pėdų ir juda aukštyn; keliais, pėdomis, alkūnėmis bei plaštakomis atlieka įvairius paspaudimus tam tikruose kūno taškuose. Taip pat meistras padeda svečiui atlikti tempimo pratimus, kad sumažėtų fizinis ir emocinis stresas – kartais šis masažas yra vadinamas „joga tinginiams“. Kiekvieną kartą masažą šiek tiek modifikuojame ir pritaikome pagal svečio poreikius.

Tradicinis Tailando masažas padidina lankstumą, sumažina skausmą ir raumenų tempimą, pagerina kraujotaką. Reguliariai atliekant šį masažą, jaučiamas stiprus poveikis bendrai fizinei ir emocinei viso kūno būklei.

Tradicinio Tailando masažo negalima daryti tiems, kurie serga sunkiomis širdies ligomis, turi aukštą kraujospūdį, skundžiasi osteoporoze. Taip pat masažas nerekomenduojamas nėštumo metu.