Shiro Abhyanga

Shiro Abhyanga | Indiškas galvos ir nugaros masažas

45 min.
€ 51
Indiškas galvos, sprando ir nugaros masažas Shiro Abhyanga yra ajurvedinis masažas, kurio metu mūsų SPA masažo meistrai iš Indijos orientuojasi į galvos, kaklo, pečių ir nugaros sritis.

Shiro Abhyanga masažas reguliuoja visus procesus organizme, teigiamai veikia žmogaus endokrininę sistemą, gerina smegenų veiklą, atmintį, miegą, koncentraciją. Taip pat stiprina nervų sistemą, nuramina protą, malšina migreną, mažina plaukų slinkimą bei stimuliuoja jų augimą.

Šis masažas balansuoja posmegeninės liaukos veiklą, kuri reguliuoja augimą, kraujospūdį, laktaciją, skydliaukės veiklą, vandens pusiausvyrą organizme ir maisto medžiagų pavertimą energija.

Taip pat masažo metu stimuliuojama kankorėžinė liauka, kuri gamina labai svarbų imunitetą stiprinantį ir palaikantį hormoną melatoniną. Shiro Abhyanga gerina atmintį, dėmesingumą, koncentraciją, stiprina nervų sistemą.

Masažo meistrai iš Indijos atlikdami nugaros masažą naudoja gilesnius, stipresnius paspaudimus, o galvą masažuoja švelniai, lėtai, sukamaisiais judesiais.

Masažą atliekame su natūraliu bekvapiu masažo aliejumi.