SKEYNDOR Power Retinol linijos produktai

Odos priežiūros priemonės Power Retinol – tai retinoidų ir panašiai kaip jie veikiančių medžiagų, skirtų profesionaliai naudojamai kosmetikai ir estetinei medicinai, nuodugnaus mokslinio tyrimo rezultatas. Jų paskirtis – atjauninti natūraliai arba dėl saulės poveikio (foto-senėjimo) susenusią odą.

Power Retinol intensyvus atkuriamasis kremas-serumas 30 ml

Odos priežiūros priemonės Power Retinol – tai retinoidų ir panašiai kaip jie veikiančių medžiagų, skirtų profesionaliai naudojamai kosmetikai ir estetinei medicinai, nuodugnaus mokslinio tyrimo rezultatas. Jų paskirtis – atjauninti natūraliai arba dėl saulės poveikio (fotosenėjimo) susenusią odą.

Poveikis:

• atjaunina odą, šviesina pigmentines dėmes;
• šviesą atspindintys pigmentai iškarto suteikia puikų efektą;
• nenaudoti daugiau nei du kartus per dieną;
• nebūti saulėje be tinkamos apsaugos.

Rekomenduojama nuo 30 metų.
Odos charakteristikos: foto senėjimo paveiktai oda (raukšlės, pigmentinės dėmės, randeliai, atviros poros ir t.t.)

Pagrindiniai ingredientai: Retinolis 0.15% ( (5000 IU/g), bakuchiol 1.0%, HS sojos ekstraktas;organinis medetkų aliejus;gintaro ekstraktas; antioksidantų ekstraktas (granatai, vynuogės, paprastoji eglė), koenzymas Q10, Vit. C derivatas.

Power retinol intensyviai atkuriamoji emulsija 50 ml

Tai intensyvi atkuriamoji emulsija su grynu retinoliu kovojantis su veido odos senėjimu. Emulsija skirta normaliai, sausai veido odai. Būnant saulėje – būtina naudoti kremą su SPF faktoriumi.

Power retinol intensyvus atkuriamasis kremas 50 ml

Tai intensyvus atkuriamasis kremas su grynu retinoliu kovojantis su veido odos senėjimu. Kremas skirtas normaliai, sausai veido odai. Būnant saulėje – būtina naudoti kremą su SPF faktoriumi.