SKEYNDOR Power Oxygen

Apsaugo jūsų odą nuo aplinkos taršos ir aprūpina ją reikiamu deguonimi. SKEYNDOR Power Oxygen linija – odai, gyvenančiai miesto aplinkoje.

Power Oxygen Gel – Cream/ Nuo miesto taršos apsaugantis kremas-gelis 50ml

Power Oxygen City Pollution Block Gel – Cream + O2 Priemonė su didele perfluorodekalino, deguonį sulaikančios medžiagos, koncentracija. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, turinčių deguonies prisotinančių, prebiotinių ir nuo taršos saugančių ypatybių, užtikrinančių stiprų gyvybingumo suteikiantį deguonies poveikį. Tinka  riebiai ir mišriai odai.

Power Oxygen cream / Nuo miesto taršos apsaugantis kremas 50ml

Power Oxygen City Pollution Block Cream + O2 Priemonė su didele perfluorodekalino, deguonį sulaikančios medžiagos, koncentracija. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, turinčių deguonies prisotinančių, prebiotinių ir nuo taršos saugančių ypatybių, užtikrinančių stiprų gyvybingumo suteikiantį deguonies poveikį. Tinka normaliai ir sausai odai.

Power Oxygen Serum / Nuo taršos apsaugantis detoksikuojamasis serumas 30 ml

Power Oxygen Serum Nuo taršos apsaugantis detoksikuojamasis serumas, skirtas veidui ir kaklui. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, turinčių detoksikuojamųjų, antioksidacinių ir nuo taršos apsaugančių ypatybių, užtikrinančių stipresnį bendrą odos valymo efektą. Puiki kosmetikos priemonė būnant miesto aplinkoje.

30 ml