Forest Therapy

Pasinerkite į rūpestingą ir gydomą patirtį, kurią sukuria rankų darbo amžinai žaliuojančių augalų eterinių aliejų mišinys.

Forest Therapy dulksna 10 ml

Grįžkite prie savo šaknų ir vėl atsipalaiduokite su nuostabiu miško pojūčiu, kad atrastumėte atkuriamąjį ir emociškai gydomąjį miško terapijos pranašumą, kurį įkvėpė japonų „Shinrin-Yoku“ menas – praleisti laiką gamtoje tarp medžių. Sudėtingas, rankų darbo eterinių aliejų mišinys iš rausvųjų pipirų, kipariso, Ho medžio ir kadagio uogų jusles nukelia į rūpestingą ir emociškai gydančią patirtį.

 

Kvepinkite savo kūną, patalynę ar orą aplink jus ir giliai įkvėpkite, kad aromatai pagyvntų jusles.

 

Poveikis – atkuriamasis, raminantis, palengvinantis stresą ir pažadinantis protą.

Forest Therapy vonios ir dušo aliejus 55 ml

Gaivinantis vonios ir dušo aliejus, sukurtas naudojant gamtos rūpestingiausių ingredientų kolekciją visame mūsų gamtos pasaulyje. Nuo visžalių rausvųjų pipirų vaisių, augančių Peru Anduose, pakylėjančios kadagio uogos susirinktos iš kalnuotų Makedonijos regionų iki raminančio Viduržemio jūros kipariso ir gaivinančios Sicilijos citrinos. Sumaišyti šie ingredientai veikia sinergiškai ir kartu suformuoja kvapą, kuris yra galingai efektyvus ir gydo emociškai. 

Masažuokite keletą aliejaus lašų ant liemens. Rankas pridėkite prie veido ir 3 kartus giliai įkvėpkite. Po to įlipkite į šiltą vonią ar dušą. Mėgaukitės 20 terapinių patirčių.

Privalumai, kuriuos patirsite: raminantis, atkuriantis, mažinantis stresą