Kosmetologija

Ultragarsinis giluminis veido valymas

50 min.
€ 55
Ultragarsinis giluminis veido valymas tinka visiems odos tipams, taip pat ir jautrios, spuoguotos bei linkusios į rožinę odos valymui. Procedūra yra saugi, neinvazinė, neskausminga.

Tai – giliųjų odos sluoksnių valymas, kai ultragarsinėmis bangomis atveriame odos poras, greičiau ir geriau išvalome riebalų perteklių ir nešvarumus. Procedūros metu, veikiant ultragarso bangoms, atliekame negyvybingų paviršinio odos sluoksnio ląstelių atsluoksniavimą. Ultragarso bangų sukelta vibracija suardo patogeninių mikroorganizmų sienelę, atlieka odos audinių mikromasažą, todėl pagerėja kraujo ir limfos apytaka, ląstelės aprūpinamos deguonimi.

Ultragarsinio giluminio veido valymo procedūros poveikis: pašalinamas suragėjusių ląstelių sluoksnis; iš prakaito ir riebalinių liaukų išvalomi medžiagų apykaitos irimo produktai, nešvarumai, makiažo likučiai; susitraukia odos poros; palyginamas odos reljefas; pagerinama kraujotaka, odos  ląstelių hidracija; oda tampa skaistesnė, lygesnė; reguliuojama riebalinių liaukų veikla; pagerėja odos imlumas naudojamoms priemonėms.

Ultragarsinį valymą galima atlikti atskirai, taip pat tai – puiki paruošiamoji procedūra prieš bet kokią kitą odos puoselėjimo procedūrą.