Tailandietiškas masažas su šiltais vaistažolių ryšulėliais

Tailandietiškas masažas su šiltais vaistažolių ryšulėliais

90 min.
€ 92
Tailandietiškas masažas su šiltais vaistažolių ryšulėliais padeda sumažinti įtampą, pagerina bendrą savijautą ir miego kokybę, aktyvina kraujotaką, stimuliuoja limfinę sistemą. Neveltui gydymas žolelių kompresais yra naudojamas tradicinėje Tailando medicinoje.

Šio masažo metu naudojame iš Tailando pas mus atkeliavusius į musliną ar medvilnę tvirtai suvyniotus vaistažolių ryšulėlius. Šiuos ryšulėlius prieš masažą palaikome karštuose garuose, kol įkaista ir pritraukia žolelių kvapo. Neišsigąskite, masažo metu jausite tik malonią šilumą. Vaistažolių ryšulėlius masažo meistras deda sukamaisiais bei siūbavimo judesiais ant jūsų kūno, ant skausmingų kūno vietų bei įsitempusių raumenų. Ryšulėlių skleidžiamu aromatu ne tik kvėpuosite, naudingosios vaistažolių medžiagos susigeria ir į odą.

Žolelių ryšulėlius dažniausiai sudaro 10-20 žolelių mišinys, tačiau pagrindiniai ingredientai yra kamparas (jo sukeliamas vėsinantis ir dilgčiojantis pojūtis gaivina odą), citrinžolė (turi antiseptinių savybių, valo odą), Prai (imbierinis augalas, palengvinantis raumenų skausmus ir minkštinantis odą) ir Kaffiro laimas (tonizuoja odą).