Veido priežiūra

Atstatomoji procedūra veido kontūrui, kaklui ir dekoltė

90 min.
€ 95
Ši procedūra yra skirta stangrumo netekusiai ir suglebimo raukšlių turinčiai odai, tinka fotosenėjimo paveiktai odai. Rekomenduojama atlikti nuo 35 metų.

Procedūrą atliekame su Skeyndor Global Lift produktais.

Skeyndor Global Lift – stangrinamosios odos priežiūros priemonės jaunaviškam veido kontūrui atkurti: veido ovalui, kaklui, skruostikauliams. Įkvėpta naujausių odą nuo senėjimo saugančių priemonių ir jo požymius  šalinančių gydomųjų procedūrų, kompanija Skeyndor sukūrė iš vidaus odos ląsteles veikiančias stangrinamąsias priemones, kurios ypač veiksmingai kovoja su jos senėjimo požymiais, spartina sulėtėjusią ląstelių medžiagų apykaitą. Ši naujoviška odos apsaugos nuo senėjimo strategija padeda atkurti dailų veido ovalą ir sumažinti odai senstant padidėjusį pagurklį.

Procedūros metu profesionali mūsų SPA centro kosmetologė atliks ir veido masažą. Masažas atjaunina, atkuria veido odą bei gilesnius jos audinius, užkerta kelią senėjimui ir sumažina jo įtaką. Masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys.