Aromaterapinis masažas

Aromaterapinis masažas su pasirinktu aliejumi

60 min.
€ 61
Aromaterapinis viso kūno masažas, kurio metu naudosime Jūsų pasirinktą eterinį aliejų, itin naudingas tiek Jūsų odai, tiek emocinei būsenai.

Aromaterapinio masažo metu profesionalus mūsų SPA centro meistras naudoja ypatingą ištisinių judesių kombinaciją bei intensyviai stimuliuoja energetinius taškus, taip gerinamas tonusas, šalinamas raumenų nuovargis. Šio masažo metu eterinis aliejus įsiskverbia į odą ir pagerina kraujo apytaką, tuo pačiu metu įkvepiami aromatai, veikdami centrinę nervų sistemą, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia fizinių bei dvasinių jėgų.

Prieš masažą kviesime pasirinkti Jums patinkantį aromatą:

Levandų | Levanda yra viena iš seniausių grožio, aromaterapijos ir sveikatos šaltinių. Levandos yra geras antiseptikas, gydo žaizdas, nudegimus, dermatitą. Levandų kerų ritualas ramina, mažina depresiją ir nerimą, tinka migreniniams skausmams malšinti.

Neroli | Neroli (apelsinų žiedų) kvapas asocijuosasi su žydėjimo ir brendimo nuotaika. Tai aristokratiškas, skaidrus, šaltos ir gaivios žalumos pripildytas kvapas, su aiškiai išreikšta kartumo nata. Neroli eterinis aliejus yra puikus antidepresantas, turi anticeptinį poveikį, kuris stimuliuoja širdies veiklą, slopina spazmus, tonizuoja. Jį gali saugiai naudoti ir besilaukiančios.

Apelsinų | Apelsinų eterinio aliejaus aromatas veikia raminančiai, kelia nuotaiką ir skatina optimizmą. Saldus apelsino eterinio aliejaus aromatas veikia pozityviai, skatina pamiršti bėdas ir padeda išsivaduoti iš depresijos gniaužtų. Ant odos naudojamas apelsinų aliejus šalina nemigą, susirūpinimą, teigiamai veikia odos tonusą, stangrina odą ir efektyviai veikdamas limfinę sistemą kovoja prieš celiulitą.

Kiti masažai

Masažas vaikui

30 min.
€ 33

Masažas vaikui

45 min.
€ 45

Galvos masažas

30 min.
€ 32