SKEYNDOR Men linijos produktai vyrams

SKEYNDOR Men linija sukurta ir pritaikyta specialiai vyrų odai, siekiant dviejų tikslų – išlaikyti reikiamą odos balansą kaip svarbiausią sveikos odos faktorių ir koreguoti dažniausiai pasitaikančias bet kokio amžiaus problemas

GELIS NUO PAAKIŲ PABURKIMO

Gelis sukurtas akių paburkimui mažinti, suminkštinti odą akių zonoje. Sudėtyje yra mango ląstelių, padedančių sumažinti streso požymius ir palaikyti optimalų drėgmės lygi, bei kolageno amino rūgščių, stangrinančių odą.

ENERGIZUOJANTIS SERUMAS NUO ODOS SENĖJIMO

Serumas sukurtas pagyvinti ir atgaivinti veido odą. Veikliosios medžiagos padeda padidinti ląstelių energijos lygį. Sudėtyje yra Sibiro ženšenio, kuris subalansuoja ląstelių medžiagų apykaitą ir suaktyvina imuninę sistemą. Apsaugo odą nuo senėjimo ir nuovargio.

BLIZGESĮ KONTROLIUOJANTI EMULSIJA

Giliai odą drėkinanti veido emulsija skirta riebiai odai, mažinti blizgesį. Sudėtyje esantys taurinai apsaugo nuo dehidratacijos. Greitai ir efektyviai suvienodina odos spalvą, uždaro atsivėrusias poras. Sudėtyje yra vitamino C ir terminio vandens, skaistinančių ir gaivinačių veido odą.

NUO RAUDONIO APSAUGANTI PRIEMONĖ PO SKUTIMOSI

Gaivinantis balzamas po skutimosi, sukurtas raudonio sumažinimui po skutimosi. Jame yra veikliųjų sudedamųjų medžiagų, skatinančių greitą odos paviršiaus atsatymą. Mažina odos sudirgimą ir padeda apsaugoti nuo žalingų išorės veiksnių. Sudėtyje yra raminačio augalų ekstrakto, vitamino C ir terminio vandens.

DETOKSIKUOJANTIS VEIDO PRAUSIKLIS

Veido prausimosi putos švariai nuvalo odą, atkuria jos išorės balansą, pagreitina ląstelių atsinaujinimą. Itin švelnios formulės dėka, prausiklį galima naudoti kasdien. Sudėtyje yra Vitamino C, kuris suteikia odai skaistumo ir terminio vandens, gaivinančio odą.