SKEYNDOR Essential linijos produktai

Odos priežiūros priemonės Essential valo, drėkina ir tonizuoja odą. Jos skirtos prižiūrėti odai, turinčiai smulkių trūkumų, kuriuos būtina pašalinti iš karto, kai tik jie pasireiškia.

ŠVELNUS ŠVEITIKLIS

Masažinis šveitiklis, kuriuo nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės ir skatinami biocheminiai pokyčiai epidermyje. Skirtas visiems odos tipams. Naudojimas: užtepkite plonu sluoksniu ir palikite kelioms minutėms. Pašalinkite likučius nuvalydami odą tonizuojamąja priemone sudrėkintu vatos tamponėliu. Naudokite du ar tris kartus per savaitę.

KREMINĖ DRĖKINANTI KAUKĖ

Kaukė su moliu ir ramunėlių ekstraktu. Ji skatina epidermio pokyčius ir drėkina odą. Skirta normaliai ir sausai odai.Naudojimas: gausiai tepkite ant veido ir kaklo, palikite 15–30 min. ir nuvalykite tonizuojamąja priemone su ramunėlėmis sudrėkinta kempinėle.

TONIZUOJAMOJI ODOS PRIEMONĖ SU HAMAMELIAIS

Tonizuojamoji priemonė su veiksminga hamamelių ekstrakto, turinčio švelnių sutraukiamųjų savybių, koncentracija. Ypač patartina naudoti baigiant tiek mišrios, tiek riebios odos valymo procedūrą. Naudojimas: nuvalę odą valomąja makiažo emulsija su agurkų ekstraktu, apipurkškite veidą ir kaklą. Palikite kelioms sekundėms ir sausa servetėle įtapšnokite į odą.

VALOMOJI EMULSIJA SU AGURKŲ EKSTRAKTU

Skysta valomoji makiažo emulsija su specialiais emulsikliais, kuriais nuo odos nuvalomi per dieną susikaupę riebalai. Skirta riebiai ir mišriai odai. Naudojimas: lengvai užtepkite pirštų galiukais, palikite kelioms sekundėms ir nuvalykite vatos tamponėliu. Naudokite ryte ir vakare.

RAMUNĖLIŲ TONIZUOJAMOJI PRIEMONĖ

Tonizuojamoji priemonė, kuria baigiama sausos odos valymo procedūra. Ji tonizuoja, ramina ir minkština odą. Naudojimas: nuvalę odą emulsija ir makiažo valikliu su ramunėlėmis, apipurkškite veidą ir kaklą. Palikite kelioms sekundėms ir sausa servetėle įtapšnokite į odą.

DRĖKINAMOJI IR VALOMOJI EMULSIJA SU RAMUNĖLĖMIS

Valomasis makiažo pienelis su ramunėlių ekstraktu. Ypač tinka sausai odai minkštinti ir saugoti. Turi veiksmingų drėkinamųjų savybių. Naudojimas: lengvai užtepkite pirštų galiukais, palikite kelioms sekundėms ir nuvalykite vatos tamponėliu. Naudokite ryte ir vakare.